Lamekatuste ehitus

Lamekatuste all mõeldakse kaldega 1:100 kuni 1:10 katuseid ja katuslagesid. Lamekatuste katmisel kasutame nii SBS kui ka PVC rullmaterjale.

SBS materjal sisaldab modifitseeritud bituumenühendeid, tugikangast ja UV kaitsekihti. Meie kasutame oma töös alati polüestertugikangaga SBS-materjale kuna need on meie kliimas oluliselt vastupidavamad kui klaastugikangaga materjalid.

PVC katus on sellist tüüpi katus, kus katuse kattematerjaliks on tavapärase bituumenrullmaterjali asemel PVC katusekate. Materjali eeliseks on tema suur vastupidavus - üks kiht PVC-katet on samas tugevusklassis mis 2 kihti tavalist bituumenist kattematerjali. PVC-katet paigaldatakse spetsiaalsete puhuritega ning paigaldusel ei kasutata lahtist tuld, mis loob samuti suurema ohutuse töö käigus. PVC kate ei vaja üldjuhul eraldi tuulutussüsteemi, mis tähendab väiksemaid ehituskulusid.
Samuti on PVC-kate värvilt ühtlane, tal puudub liitekohtadelt väljuv must pigi, mis teeb ta välimuse esteetilisemaks ning silmale ilusamaks vaadata. Seetõttu kui katus jääb kas maapinnalt või aknast nähtavaks, soovitame samuti kasutada PVC-katet.

Meie kogenud lamekatusemeeskond on tegutsenud antud alal 2006 aastast alates. Selle ajaga on omandatud ääretult palju kogemusi ja vilumust, tehtud katuseid pea igas Eestimaa linnas, alates väikeste terasside katmisest kuni suurte objektideni välja.

Võta meiega julgelt ühendust! Leiame koos kindlasti parima lahenduse.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

TOP